Контактная информация:
info@an-fortuna.com.ua
тел: +38(093) 487-93-93
тел: +38(098) 391-93-93
тел: +38(099) 100-93-33

www.an-fortuna.com.ua
Поиск объектов:
от до
Наши партнеры:
  
Топ просмотров:
Карты (город,область):
Свежее на сайте:
Полезная информация:
Наша Статистика:
 Сейчас на сайте: 28
 - Гостей: 28
 - Пользователей: 0
Агентство недвижимости Фортуна » Информация » Статьи » Які штрафні санкції передбачені за порушення умов будівництва?
Які штрафні санкції передбачені за порушення умов будівництва?

Які штрафні санкції передбачені за порушення умов будівництва?
Відповідно до Указу Президії Ради Української РСР від 22 січня 1979 року № 4260 - IX уперше в законодавстві встановлена відповідальність за самовільне будівництво громадянами без встановленого дозволу або належним чином затвердженого проекту, господарських і побутових будівель і споруд, з істотними відхиленнями від проекту, або з грубим порушенням основних будівельних норм і правил. За рішенням виконавського комітету районної (міського) Ради народних депутатів зносяться громадянами, які здійснили самовільне будівництво, або за їх рахунок. Згідно статті 97 Кодексу про адміністративні правопорушення за самовільне будівництво будинків або споруд, а також самовільну зміну архітектурного виду будинків або споруд під час експлуатації, тягне за собою накладення штрафу на громадян від 5 до 10 неоподатковуваних мінімумів прибутків громадян на посадові обличчя - від 9 до 18 неоподатковуваних мінімумів прибутків громадян.
Людина, яка самовільно почала будівництво, буде оштрафована. Розмір штрафу для фізичної особи складає 170 гривен.
Відповідно до ст. 51 Кодексу про адміністративні правопорушення передбачається що відхилення від затверджених в установленому порядку проектів землеустрою - тягне за собою накладення штрафу на громадян від п'яти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів прибутків громадян і на посадові обличчя - від п'ятнадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів прибутків громадян.
Відповідно до внесених змін Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України відносно посилення відповідальності за порушення вимог земельного законодавства" від 15.04.2008 р. № 271 - VI в Законі України "Про державний контроль за використанням і охороною землі" врегулювання поняття самовільного користування земельної ділянки - будь-які дії які свідчать про фактичне використання земельної ділянки за відсутності відповідного рішення органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування про її передачу у власність, або надання в користування (оренду), або за відсутності досконалого акту відносно такої земельної ділянки, за винятком дій, які відповідно до закону є правомірними.
Власник несанкціонованого будівництва повинен його припинити і оформити усі документи.


Оставить заявку
Если Вы хотите оставить заявку
на покупку или аренду недвижимости...


- Вам надо заполнить все необходимые поля на следующей форме!


После поступления заявки в Агентство "Фортуна", с Вами оперативно свяжется сотрудник и решит поставленную перед ним задачу!
Добавить объект


 Логин:         
 Пароль: